Metody modelowania sylwetki

Lipoliza iniekcyjna, Liposukcja ultradźwiękowa, Mezoterapia Igłowa, Fale radiowe, FR Derma Swiss Medical
Wyszczuplanie

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jedna z metod medycyny estetycznej, która ma na celu likwidacji tkanki tłuszczowej, która nie poddaje się konwencjonalnym sposobom jej redukcji.

Zabieg Lipolizy iniekcyjnej polega na podaniu do tkanki tłuszczowej roztworu fosfatydylocholiny, która ma działanie lipolityczne na tkanki. Strefa z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej poddawana jest serii zastrzyków niezwykle cienką igła. Są one praktycznie bezbolesne. Bezpośrednio po zakończeniu nakłuć mogą pojawić się obrzęk i niewielkie zaczerwienienie. Mogą również powstać punktowe siniaki i krwiaki. Zazwyczaj, aby osiągnąć zadawalający efekt, należy wykonać serię zabiegów. Przed zabiegiem nie jest wymagane żadne specjalne przygotowania w domu.

Wskazania do lipolizy iniekcyjnej:
  • likwidacja tkanki tłuszczowej wewnętrznej strony ud i kolan
  • likwidacja tkanki tłuszczowej okolicy krętarzowej (tzw. bryczesy) i pod pośladkami
  • podwójny podbródek, policzki
  • kończyny górne
  • fałdki na plecach i w okolicach pach
  • cellulit, likwidacja cellulitu
  • tłuszczaki
Przeciwwskazania do lipolizy iniekcyjnej

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest alergia na jaja i na soję, ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca, niewydolność wątroby i nerek, ostre stany zapalne oraz choroby wiążące się z zaburzeniami krzepliwości krwi.

Lipoliza iniekcyjna promocyjna cena zabiegu 350 zł*

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja Ultradźwiękowa wykorzystuje modelujące fale ultradźwiękowe, dlatego dochodzi do efektu wew. masażu tkanek, na skutek czego jest wytworzenie zjawiska kawitacji dającej uszkodzenia i rozbicia komórek tłuszczowych oraz cellulitu.

Uwolnione w ten sposób tłuszcze transportowane są przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby , gdzie ulegają przemianie materii. W ten sposób można usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. ud, pośladków, brzucha, bioder czy ramion.

Nowoczesna metoda liposukcji ultradźwiękowej powoduje, że zabieg jest skuteczny i przyjemny, a jednocześnie wyeliminowane są skutki uboczne.

Liposukcja ultradźwiekowa promocyjna cena zabiegu 300 zł*

Lipoliza iniekcyjna metodą mezoterapii igłowej

Mezoterapia Igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów w głąb skóry, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Mezoterapia przynosi bardzo dobre rezultaty. Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję ciała.

W zabiegach na modelowanie sylwetki ciała wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości, cieszącymi się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

FR Derma Swiss Medical - fosfatydylocholina, carnityna oraz peptydy biomimetyczne. Przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej, dodatkowe spalanie węglowodanów oraz spalanie cukru i zwiększa metabolizm białek. Dekapeptyd 4 w połączeniu z l-karnityną i fosfatydylocholiną stanowi idealne połączenie w celu zarówno redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Cellucare łączy w sobie idealnie dobrane składniki, które w połączeniu dają koktajl do redukowania tkanki tłuszczowej i leczenia zaawansowanego cellulitu. Wysokie stężenie kofeiny zawartej w preparacie pozwala na intensywną terapię wyszczuplającą.

Kofeina ma doskonałe właściwości drenujące, pobudza mikrokrążenie w skórze. Dobrze wpływa na zwiotczałą skórę, zmniejsza obrzęki. Zalecana jest na cellulit.

DMAE jest substancją zwiększającą napięcie skóry. Stosowany jest na widoczne zwiotczenia pod oczami, owalu twarzy, szyi, ramion, brzucha i wewnętrznych stron ud.

Mezoterapia igłowa promocyjna cena zabiegu 250 zł*

Fale radiowe

Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w ciele obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia - napięcia skóry. Skutecznie usuwa cellulit obrzękowy


FR Derma Swiss Medical

Preparat zawierający niskie stężenie fosfatydylocholiny, Carnityny oraz peptydy biomimetyczne. W zakresie medycyny estetycznej wykorzystywanych jest 300 peptydów biomimetycznych. Specjalnie wykorzystywany jest Depapeptyd 4, w połączeniu z l-karnityną i fosfatydylocholiną stanowi idealne połączenie w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu , a zarazem stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny w celu napięcia i ujędrnienia skóry.

FR Derma Swiss Medical zostaje wprowadzony w głębsze warstwy naskórka za pomocą elektroporacji. Dodatkowo lipoliza ultradźwiękowa z krioterapią, redukuje tkankę tłuszczową. Zabieg rekomendujemy na okolice najbardziej narażone na gromadzenie się tkanki tłuszczowej, czyli na uda, biodra, pośladki, talię i brzuch.

FR Derma Swiss Medical promocyjna cena zabiegu 150 zł*

* Oferta ważna do

Kontakt Popraw swoją sylwetkę. Zadzwoń:

22 622 45 66 lub 22 622 45 67